Disable Preloader

Değerli meslektaşlarımız;

6356 sayılı kanuna istinaden, 18 Mayıs 2021 tarihinde Altındağ / Ankara’da kurulan 06 SND 461 Kütük nolu 565 Kod’lu ALKAFOSEN Albümcüler Kameramanlar Fotoğrafçılar İşveren Sendikamızı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı onayı ile kurmuş bulunmaktayız.

 

1          Etkinlik Fotoğrafçısı ve Kameramanı (Seviye 4) belgemiz ile, KORSAN FOTOĞRAFÇILIĞIN ÖNÜNE GEÇİYORUZ.

–           Mesleki Yeterlilik Kurumu (MYK) ile Düsoiş İşveren Sendikasının yapmış olduğu protokole katılarak, bizde Düsoiş İşveren Sendikası ile protokol yaparak, çalışmalara, kurullara katılıp belgelendirmeye katkı sağladık. Şuanda tamamlanma aşamasında olan Etkinlik Fotoğrafçısı ve Kameramanı (Seviye 4) belgemizi çok yakında sektörümüze kazandıracağız.

 

2          Türkiye’nin 81 il, 922 İlçesinde Teşkilatlanma çalışmalarımızı yapıp, Tüm Türkiye’deki meslektaşlarımızı ALKAFOSEN çatısı altında toplayacağız.

 

3          Tüm üyelerimize ÜCRETSİZ AVUKATLIK HİZMETİ sunarak, üyelerimizi temsil edeceğiz.

 

4          İŞKUR ile protokol yaparak, İŞBAŞI EĞİTİM PROGRAMLARI kapsamında nitelikli personel bulma, nitelikli personel yetiştirme sayesinde profesyonel ve vasıflı personellerle çalışmak.

–           İşbaşı eğitim programı; nitelikli işgücü temin etmekte zorlanan işverenlere işe alacakları kişileri işyerinde belli bir süre gözlemleyerek ve eğitim vererek kişiler hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olma ve işe alma konusunda isabetli bir karar verme imkanı sunmaktadır. Bu sayede işverenler ihtiyaç duydukları işgücünü herhangi bir maliyete katlanma zorunluluğu bulunmadan kendileri yetiştirme imkanına kavuşmakta ve doğru işçi bulma olanağı elde etmektedirler.

 

5          KOSGEB ile protokol yaparak, hibe kredi ve kredi alımlarında sektörümüzünde yer almasını sağlamak.

 

6          Türkiye geneli Ekipman, Donanım ve Sarf Malzeme ihaleleri açarak;

–           Kaliteli malzeme almak

–           Kaliteli malzemeyi uygun fiyata almak

–           Çözüm ortaklarımızdan alım yapıldığında ALKAFOSEN garantörlüğünde alım yapmak.

–           2 ci el Ekipman ve Donanımlarımızı satış ve kiralama platformu kuracağız.

 

7           Üyelerimize, Konfederasyonumuzca Türkiye’nin 81 ilinde düzenlenecek EVLİLİK FUARLARINDA indirimli stant sağlayarak üyelerimizi geniş kitlelere ulaştırmak.

 

8           Sektörümüzü dünya fotoğrafçılık kriterleri seviyesine getirmek ve dünya piyasasına açılmak.

Paylaş:

Yorumlar kapatılmış.