Disable Preloader

Değerli meslektaşlarımız,

Hazırlanan bu görsellere önem veriyoruz ve sektörümüzün kanayan yarasına pansuman olmak ve farkındalık yaratmak için Alkafosen İşveren Sendikası olarak destek veriyoruz.


Zor günlerden geçtiğimiz bu günlerde, ekmeğimize sahip çıkmak, hem de korsan fotoğrafçılara karşı müşterilerimizi bilinçlendirmek ve farkındalık yaratmak adına ekteki görselleri hazırlamış bulunuyoruz.


Bu görseller ile müşterilerimizin korsan fotoğrafçılara karşı az da olsa bilinçlenerek, dış çekim albümlerinde korsan fotoğrafçıları tercih etmemesini, fotoğrafçı meslektaşlarımızı tercih etmesini hedeflemekteyiz. Bu görselleri kimin hazırladığının, fikrin kimden çıktığının önemi yoktur. Temel amaç müşterilerimizi bilgilendirip, farkındalık yaratmaktır.
Bu görsellerden istediklerinizi, firmanızın tüm sosyal medya hesaplarında (facebook, twitter, instagram, vb) logosuz olarak ve yoğun bir şekilde kullanmanızı rica ediyoruz. Eğer bu görselleri beğenmediyseniz aynı konseptte benzer şekilde görsel hazırlayabilirsiniz. Önemli husus firma logosu olmamasıdır. Firma logosunun olmaması, tüm meslektaşlarımızın bu kampanyaya sahip çıkmasını sağlayacaktır.


Sakın unutmayın, biz müşterilerimizi bilinçlendirmez ve ekmeğimize sahip çıkmaz, haklarımızı savunmazsak kimse durduk yerde bizim haklarımızı savunmaz.
Eski bir atasözü der ki; Ak itin, pamukçuya zararı vardır. Bu zarar hepimizin…
Bu kampanyanın tüm fotoğrafçı meslektaşlarımızca sahiplenilmesi büyük önem arz etmektedir.
Lütfen sizlerde bu yazıyı ve kampanya görsellerini telefon rehberinizdeki tüm meslektaşlarınıza Whatsapp gönderip, kampanyanın büyümesine ve yaygınlaşmasına katkı sağlayınız.


Saygılar…

Paylaş:

Yorumlar kapatılmış.